Select your language

Kravas transporta izvēle no 11 līdz 120 kubikmetriem ar celtspeju līdz 24 tonnām. Pieejami furgoni ar liftu un rohlu. Katrs transportlīdzeklis ir aprīkots ar fikšējošām siksnām un amortizācijas materiālu, kas nodrošina kravas papildus drošību. Mūsu autoparkā ir tikai jaunas vācu ražotāja automašīnas. Mikroautobusa un furgona pakalpojumi. Kravas taksometrs. Transporta pakalpojumi. Mikroautobusa noma ar autovadītāju. Kravas busu noma vai Mikroautobusa Noma ar šoferi. Pārvākšanās transports ar izdevīgām cenām. Automašīnas vienmēr ir tīras, tāpēc ir ideāli piemērotas mēbeļu un citu mantu pārvadāšanai.

Mēs piedāvājam:
- ātrus pārvadājumus;
- kravas taksometri Rīgā un Latvijā;
- transporta pakalpojumi Rīgā, Latvijā, Eiropā, Skandināvijā, Krievijā un Baltkrievijā;
- kravu iekraušanu un izkraušanu.

Kā pasūtīt kravas automašīnu vai mikroautobusu? Nepieciešams iznomāt/īrēt kravas furgonu vai busu ar šoferi? Pārvākšanās un kravu pārvadājumu pakalpojumi? Droši sazinieties ar mums.

Transporta pakalpojumi ir būtiska daļa no mūsdienu loģistikas un biznesa operācijām. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas nodrošina ērtu un uzticamu preču un cilvēku pārvadājumu visā Latvijā un ārpus tās. Mūsu pakalpojumi ietver:

Vietējie pārvadājumi

Mēs nodrošinām ātrus un efektīvus vietējos pārvadājumus visā reģionā. Mūsu pieredzējušie vadītāji un labi uzturētie transportlīdzekļi garantē, ka jūsu preces nonāks galamērķī laikā un labā stāvoklī.

Starptautiskie pārvadājumi

Ar mūsu starptautisko pārvadājumu pakalpojumiem, jūs varat būt droši, ka jūsu krava sasniegs jebkuru vietu pasaulē. Mēs piedāvājam gan sauszemes, gan jūras, gan gaisa transportu, lai apmierinātu jūsu specifiskās loģistikas prasības.

Kravu pārvadājumi

Mūsu specializētie kravu pārvadājumi nodrošina drošu un efektīvu lielgabarīta un smagsvara preču pārvadāšanu. Mēs rūpējamies par visām detaļām, sākot no maršruta plānošanas līdz kravas apdrošināšanai.

Ekspress piegādes

Ja jums nepieciešams ātrs un uzticams risinājums, mūsu ekspress piegādes pakalpojums ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Nodrošinām steidzamu sūtījumu piegādi noteiktajos termiņos, lai jūs varētu būt mierīgi par saviem sūtījumiem.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Uzticamība

Mūsu prioritāte ir nodrošināt uzticamus un konsekventus pakalpojumus. Ar gadu gaitā iegūto pieredzi mēs esam kļuvuši par uzticamu partneri daudziem klientiem, kuri paļaujas uz mūsu spēju piegādāt savas preces laikā un bez problēmām.

Profesionāla komanda

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem, kuri ir eksperti loģistikas un transporta jomā. Viņi ir gatavi sniegt personalizētu pieeju katram klientam, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo servisu.

Moderns autoparks

Mēs lepojamies ar mūsu plašo un moderno transportlīdzekļu parku, kas regulāri tiek uzturēts un atjaunots, lai nodrošinātu augstāko servisa kvalitāti. Mūsu transportlīdzekļi ir aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām, kas palīdz sekot līdzi kravas statusam un maršrutam.

Kravas Taksometrs – Jūsu uzticamais partneris kravu pārvadājumos

Ātrums. Uzticamība. Profesionālisms.

Kravas Taksometrs ir jūsu labākais risinājums, kad runa ir par kravu pārvadājumiem pilsētā vai reģionā. Mēs piedāvājam ātru un drošu kravu transportēšanu, kas pielāgota jūsu vajadzībām un grafikiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt nevainojamu servisu, lai jūsu preces sasniegtu galamērķi tieši laikā un nevainojamā stāvoklī.

Kāpēc izvēlēties Kravas Taksometru?

 • Ātrums un efektivitāte: Mēs saprotam, cik svarīgs ir laiks, tāpēc mūsu pakalpojumi ir optimizēti, lai nodrošinātu ātru un efektīvu kravu piegādi.
 • Drošība un uzticamība: Mūsu profesionālie šoferi rūpējas par jūsu kravu drošību, izmantojot modernākos transporta līdzekļus un aprīkojumu.
 • Pieejamība: Piedāvājam konkurētspējīgas cenas un elastīgus risinājumus, lai atbilstu jūsu budžetam un prasībām.
 • Klientu apkalpošana: Mēs lepojamies ar augstas kvalitātes klientu apkalpošanu, kas vienmēr ir gatava palīdzēt un sniegt nepieciešamo atbalstu.

Mūsu pakalpojumi

Kravu pārvadājumi pilsētā: Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams pārvadāt būvmateriālus, mēbeles vai citas preces, mūsu komanda ir gatava nodrošināt ātru un drošu piegādi jūsu izvēlētajā vietā.

Starpreģionu kravu pārvadājumi: Ja jums ir nepieciešams pārvietot kravas starp dažādiem reģioniem, mēs piedāvājam uzticamus un efektīvus risinājumus, lai nodrošinātu jūsu kravas drošību un savlaicīgu piegādi.

Speciālie pārvadājumi: Mēs piedāvājam arī pielāgotus risinājumus specifiskām kravu pārvadājumu vajadzībām, ieskaitot smagas, lielgabarīta vai trauslas kravas.

Kā mēs strādājam?

 1. Pieteikuma iesniegšana: Aizpildiet vienkāršu formu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums pa tālruni, lai pieteiktu savu kravu pārvadājumu.
 2. Kravas novērtēšana: Mūsu speciālisti ātri un precīzi novērtēs jūsu kravas specifiku un sniegs jums labāko piedāvājumu.
 3. Transportēšanas plānošana: Mēs izstrādāsim efektīvu pārvadājumu plānu, kas nodrošinās ātru un drošu jūsu kravas piegādi.
 4. Piegāde: Mūsu pieredzējušie šoferi rūpīgi un profesionāli veiks kravas piegādi, garantējot, ka tā nonāks galamērķī laikā un bez bojājumiem.

Mikroautobusu vai Busu Noma ar Šoferi: Komforts, Drošība un Ērtības

Īpaši Pakalpojumi Īpašām Vajadzībām

Plānojot ceļojumu, pasākumu vai transportu grupai, mikroautobusu vai busu noma ar šoferi ir izcils risinājums. Nodrošinām jums ērtu un drošu transportēšanu, ļaujot jums izbaudīt braucienu bez raizēm par ceļu un navigāciju.

 1. Pieredzējuši Šoferi: Mūsu profesionālie šoferi ir pieredzējuši un zinoši, garantējot drošību un punktualitāti. Viņi pārzin vislabākos maršrutus un nodrošina, ka jūsu ceļojums norit bez aizķeršanās.

 2. Moderni un Komfortabli Transportlīdzekļi: Piedāvājam plašu klāstu ar moderniem mikroautobusiem un busiem, kas aprīkoti ar visu nepieciešamo komfortam – no gaisa kondicioniera līdz ērtiem sēdekļiem un plašai bagāžas vietai.

 3. Elastīgi Risinājumi: Neatkarīgi no tā, vai plānojat īsu izbraucienu vai ilgāku ceļojumu, mēs pielāgojamies jūsu vajadzībām. Piedāvājam dažādas noma iespējas – no stundas līdz vairākām dienām, atkarībā no jūsu plāniem.

 4. Pieejamas Cenas: Mūsu pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, piedāvājot lielisku vērtību par jūsu ieguldījumu. Varam izstrādāt individuālus piedāvājumus, lai atbilstu jūsu budžetam un prasībām.

Rezervējiet Tagad

Izvēlieties drošību, komfortu un uzticamību – rezervējiet mūsu mikroautobusu vai busu nomu ar šoferi jau šodien. Sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu un papildinformāciju. Mēs rūpējamies par jūsu ceļojuma pieredzi, lai jūs varētu baudīt katru brauciena minūti.

Mikroautobusu vai busu noma ar šoferi – jūsu ceļojumu risinājums ar komfortu un stilu!

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties saņemt piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ar visiem jūsu transporta un loģistikas vajadzībām.

Cena no 50 eiro

Pasūtījumu ir viegli veikt

1

Nosūtīt informāciju konsultācijai un izmaksu aprēķināšanai

2

Noformēšana un pasūtījuma apstiprināšana

3

Mēs ierodamies norādītajā vietā un piegādājam

 

Mūsu klientu atsauksmes

Modris

Paldies, auto vakar saņēmu! Paldies par operatīvo un kvalitatīvo servisu!

Elīna

Liels paldies par palīdzību mantu pārvešanā! Ļoti priecājos par atsaucību un servisa kvalitāti.

Rihards

Paldies par automašīnas piegādi. Ātri un bez problēmām. Iesakām visiem.

 
Visas atsauksmes
 

Kāpēc klienti izvēlas mūs

Droši un uzmanīgi pārvedam dažāda veida priekšmetus

Ir pieejami 15 dažāda veida iepakojuma materiāli, lai garantētu kravas drošību transportēšanas laikā. Kravas transportēšana notiek pēc visiem ceļu satiksmes noteikumiem.

Precīza termiņu izpilde

Cienot klienta laiku, esam ļoti punktuāli un ierodamies uz darba izpildi laikā.

Elastīgas un caurspīdīgas pakalpojuma izmaksas

Mēs nodrošinām ne tikai kvalitatīvu un ātru pakalpojumu, bet arī labāko cenu, lai jūs varētu saņemt pakalpojumu par pieņemamu cenu.

 
PAR UZŅĒMUMU
 

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kāda ir jūsu uzņēmuma darba pieredze?
Strādājam kopš 1997.gada un katru gadu mūsu darbinieki paaugstina savu kvalifikāciju.

Kā ar jums sazināties?
Vislabāk ir nosūtīt pieprasījumu pa e-pastu. Varat mums rakstīt latviešu, krievu vai angļu valodā.

Kāda informācija jānosūta, lai aprēķinātu izmaksas?
Iekraušanas un izkraušanas adrese, informācija par kravu vai transportlīdzekli, ja iespējams, foto.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aprēķinātu cenu?
Vidēji no 30 minūtēm līdz 1 darba dienai atkarībā no citu pieprasījumu daudzuma. Bet, ja jums ir ekspress piegāde, norādiet to pieprasījumā, atbilde tiks sniegta uzreiz.

VISI JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Pieprasīt cenu