Select your language

Dažādu preču piegāde no noliktavas. Mēbeļu piegāde no veikala vai Sadzīves tehnikas pārvešana no interneta veikala. Mantu pārvešana un Mēbeļu pārvešana no viena dzīvokļa uz otru. Mēbeļu pārvadājumi Rīgā Jelgavā Ogrē Jūrmalā Latvijā vai Eiropā. Katru dienu piedāvājam Mēbeļu pārvadāšana pēc Jūsu pasūtījuma ērtākajā laikā. Mūsu pilsētas ielās katru dienu kursē Kravas Taksometrs.

Šeit var atrast mūsu pakalpojumus: Strādājam ar dažādām kravām, piemēram Klavieru piegade. Klavieru pārvadājumi nav viegls darbs. Mēs piedāvājam Klavieru pārvadāšana Rīgā Jelgavā Ogrē Jūrmalā Latvijā. Klavieru pārvešana nepieciešami pieredzējuši krāvēji. Arī klavieru pārvietošana pa dzīvokli vai stāviem. Klavieru transportēšana Jums ērtākajā laikā ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Var arī pasūtīt ne tikai piegādi, bet arī Krāvēju pakalpojumus. Mūsu krāvēji ir visuzticamākie un uzmanīgākie.

Auto Kravu pārvadājumi Rīgā vai Kravu pārvadājumi Latvijā ar lielu kravas auto izvēli. Mēs arī piedāvājam refrižeratoru kravu pārvadājumi, bet tikai lielos attālumos. Kravu piegāde Rīgā Jelgavā Ogrē Jūrmalā Latvijā vai Eiropā. Vietējie Kravu pārvadājumi pa Latviju un ne tikai, droši sazinieties ar mums. Kravas pārvadājumi cenas ir izdevīgas un tiek aprēķinātas individuāli. Autotransporta kravu pārvadājumi dažādos maršrutos Lai būtu izdevīgi klientam un mums. Kravu pārvadājumi ar autotransportu: busiņi, furgoni vai kravas automašīnas. Kravu pārvadājumi pa Rīgu visbiežāk veic mazas kravas automašīnas. Ja jūs interesē Kravu pārvadājumi ar noliktavu, mēs arī jums palīdzēsim. Iespēja izvēlēties dažādas noliktavas iekraušanai vai pārkraušanai. Kravu pārvadājumi latvijas teritorija katru dienu.

Varbūt jūs interesē Sadzīves tehnikas izvešana un sadzīves tehnikas utilizācija? Vispieprasītākais pakalpojums: biroja mēbeļu utilizācija vai klavieru utilizācija, jo tas nav iespējams pašiem. Lietotu mēbeļu izvešana un veco mantu izvešana uz poligonu maksas pakalpojums. Piedāvājam matraču utilizācija un mēbeles utilizācija. Mīksto mēbeļu utilizācija kopā ar nonešanu no jebkura mājas stāva. Bet Seifu utilizācija ļoti grūts darbs un te vajag profesionāļus. Vecas mēbeles izvešana katru dienu ar iepriekšēju pierakstu. Veco ledusskapju izvešanas pakalpojumi ar vai bez mūsu krāvējiem. Veco Ledusskapju utilizācija vai Veco Mēbeļu izvešana bieži izvēlas cilvēki, kuriem šīs mantas vairs nav vajadzīgas. Veco mēbeļu utilizācija notiek poligonā ar turpmāku apstrādi. Veco mantu izvešana interesants pakalpojums mūsu darbiniekiem, jo ​​šajā atkritumu kaudzē var atrast dažādas senlietas un atcerēties pagātni.

Mantu pārvadājumi Rīgā un ne tikai, populārākais jautājums Cik maksā mantu pārvešana? Lai uz to atbildētu, jāsniedz informācija, no kurienes un kur, cik daudz. Arī mantu pārvadājumi Jelgavā vai mantu pārvadājumi Ogrē vai mantu pārvadājumi Jūrmalā piedāvājam kopā ar mūsu krāvējiem. Tā kā mūsējie dzīvo ārzemēs, Mantu pārvadājumi no Anglijas un mantu pārvadājumi uz Vāciju ir ļoti pieprasīts mūsu uzņēmumā. Mantu pārvešana cenas ir ļoti atkarīgas, jo katram klientam ir individuāls gadījums. Mantu pārvešana Jelgavā vai mantu pārvešana Jūrmalā vai mantu pārvešana Ogrē, mēs ierodamies pie jums jebkurā pilsētā, lai palīdzētu jums pārcelties. Mantu pārvešana no anglijas visbiežāk saistīti privāto mantu pārvešana, jo mūsu tautieši atgriežas mājās. Personīgo mantu pārvadājumi uz ārzemēm par konkurētspējīgām cenām. Mantu pārvešana Rīgā visbiežāk tā ir personīgo mantu pārvešana no vienas mājas uz otru māju, mūsu klienti pērk jaunus dzīvokļus vai īrē, un viņiem ir nepieciešama palīdzība pārvākšanās. Mēbeļu pārvadāšana cena ir atkarīga no daudzuma un pašām mēbelēm, vajag vai nevajag izjaukt. Bieži vien mūsu klienti meklē mēbeļu pārvadāšana atsauksmes un tas ir pareizi, tāpēc šeit jums ir jāizvēlas profesionāli izpildītāji. Mēbeļu pārvadāšana rīgā ar pārbaudītākajām un uzticamākajām tehnoloģijām. Pie mums jūs varat atrast transports mēbeļu pārvadāšanai. Mēbeļu transportēšana uz jebkuru pilsētu. Mēbeļu pārvešana Rīgā veic pieredzējušākie autovadītāji un krāvēji, vari būt drošs par savām mēbelēm. Cik maksā mēbeļu pārvešana? Jāizvēlas ne tikai pēc cenas, bet arī kvalitātes. Mēbeļu pārvadāšanas pakalpojumi daudzi uzņēmumi piedāvā, bet ne katram izpildītājam būs liela pieredze. Mēbeļu transports jābūt tīram un sausam.

Pārvākšanās serviss tas ir mēbeļu un mantu transportēšana uz jaunu vietu. Pārvietošanās serviss varam atbraukt uz mājām un pārvietot dažādas manas. Pasūtiet pie mums Pārcelšanās serviss un būsiet pārliecināti par mūsu pakalpojumu kvalitāti. Pārvākšanās kastes vai pārcelšanās kastes varat pasūtīt no mums pirms pārcelšanās. Pārvākšanās pakalpojumi šobrīd ir ļoti pieprasīti. Biroju pārvešana būs ātra, jo laika zudums ir naudas zaudējums. Biroju pārcelšana Rīgā un Latvijā. Ofisu pārvietošana kopā ar mūsu krāvējiem un kastēm. Pārcelšanās pakalpojumi uz ārzemēm uz dažādām valstīm, piemēram mantu pārvešana uz Vāciju. Dzivokļu pārvietošana ir nozīmīgs notikums visai ģimenei. Dzīvokļu pārcelšana vai Dzīvokļu pārvešana var būt vienas pilsētas robežās, bet arī uz citu pilsētu. Ka parcelties uz dzivi vacija? Parcelties dzivot uz vaciju kopā ar mūsu pārvākšanās uzņēmumu. Tagad daudzi klienti plāno Parcelties uz dzivi Spanija, jo visiem patīk silts laiks. Parcelties uz dzivi Vacija laiks būs normāls, bet tomēr šī aukstā valsts. Pārcelšanās uz arzemem iepriekš plānots, jāsagatavo pārvadājamo mantu saraksts. Piedāvājam Pārcelšanās uz Baltkrieviju, Pārcelšanās uz Krieviju, Pārcelšanās uz Vaciju. Starptautiskie Pārcelšanās pakalpojumi piedāvā ne visi uzņēmumi, jo starptautiskie pārvākšanās pakalpojumi prasa daudz zināšanu un prasmju. Iedzīves pārvešana ļoti nozīmīgs notikums, cilvēki pārvadā savas mantas, kuras pirkuši jau daudzus gadus. Pārvietošanās pakalpojumi var būt vienā mājā. Starptautiskie personīgo mantu pārvešana uz dažādām Eiropas un Skandināvijas valstīm. Pārvākšanās serviss atsauksmes jāizlasa iepriekš, lai izvēlētos labāko uzņēmumu.

Transporta pakalpojumi un  kurjeru serviss Rīgā un Latvijā. Kravas transporta pakalpojumi piedāvājam dažādu preču pārvadāšanai. Mūsu Kravas taksis izpilda pasūtījumus katru dienu. Kravas taksometri atrodas dažādās pilsētas daļās. Pasūtīt Kravas Taxi viegli, piezvaniet mums. Mikroautobusa noma ar vaditaju vai Mikroautobusu noma ar šoferi un nav jādomā par problēmām ar stāvvietu vai degvielas uzpildīšanu. Kravas busu noma un Mikroautobusa pakalpojumi Rīgā.

Starptautiskie kravu pārvadājumi cenas var atšķirties no pieprasītajiem nosacījumiem, ja jums ir saliktā krava, izmaksas var samazināt. Loģistikas pakalpojumi Izvēlieties mūsu pakalpojumus un jūsu krava būs drošās rokās.

Šeit ir daži bieži uzdotie jautājumi par preču, mēbeļu, mantu kravu piegādi un pārvadāšanu:

1. Kādi ir galvenie pakalpojumi, ko piedāvājat savā uzņēmumā? Mēs specializējamies preču, mēbeļu un mantu kravu piegādē un pārvadāšanā, gan vietēji, gan starptautiski. Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot drošu iepakošanu, transportēšanu un piegādi galamērķī.

2. Cik ilgi parasti aizņem piegāde no vienas vietas uz otru? Piegādes laiks var atšķirties atkarībā no attāluma un galamērķa. Parasti mēs cenšamies nodrošināt ātru un efektīvu piegādi, un mūsu speciālisti strādā, lai nodrošinātu, ka jūsu krava nonāk galamērķī laikā.

3. Vai jums ir iespējams nodrošināt piegādi arī starptautiski? Jā, mūsu uzņēmums piedāvā gan vietējo, gan starptautisko piegādi.

4. Kā notiek preču iepakošana, lai tā būtu droša transportēšanas laikā? Mūsu speciālisti veic rūpīgu un profesionālu preču iepakošanu, izmantojot piemērotus materiālus un tehnikas. Mēs nodrošinām, ka jūsu krava ir labi aizsargāta pret bojājumiem un nodrošinām tās drošu transportēšanu.

5. Kādi ir jūsu tarifi un kā es varu uzzināt cenu par konkrēto piegādi? Mūsu tarifi var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, tostarp attāluma, kravas svara un piegādes veida. Lai iegūtu precīzu cenu par konkrēto piegādi, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, un mūsu speciālisti sniegs jums individuālu piedāvājumu.

6. Vai jūsu uzņēmums nodrošina arī kravu apdrošināšanu? Jā, mēs piedāvājam kravu apdrošināšanas pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu kravas drošību un mieru. Kravu apdrošināšana ir papildu pasākums, kas var palīdzēt aizsargāt jūsu investīcijas, ja rodas neplānoti notikumi transportēšanas laikā.

Šie ir tikai daži no biežāk uzdotajiem jautājumiem par preču, mēbeļu un mantu kravu piegādi un pārvadāšanu. Ja jums ir papildus jautājumi vai vēlaties saņemt sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, un mūsu speciālisti būs priecīgi jums palīdzēt.

Cena no 50 eiro

Pasūtījumu ir viegli veikt

1

Nosūtīt informāciju konsultācijai un izmaksu aprēķināšanai

2

Noformēšana un pasūtījuma apstiprināšana

3

Mēs ierodamies norādītajā vietā un piegādājam

 

Mūsu klientu atsauksmes

Modris

Paldies, auto vakar saņēmu! Paldies par operatīvo un kvalitatīvo servisu!

Elīna

Liels paldies par palīdzību mantu pārvešanā! Ļoti priecājos par atsaucību un servisa kvalitāti.

Rihards

Paldies par automašīnas piegādi. Ātri un bez problēmām. Iesakām visiem.

 
Visas atsauksmes
 

Kāpēc klienti izvēlas mūs

Droši un uzmanīgi pārvedam dažāda veida priekšmetus

Ir pieejami 15 dažāda veida iepakojuma materiāli, lai garantētu kravas drošību transportēšanas laikā. Kravas transportēšana notiek pēc visiem ceļu satiksmes noteikumiem.

Precīza termiņu izpilde

Cienot klienta laiku, esam ļoti punktuāli un ierodamies uz darba izpildi laikā.

Elastīgas un caurspīdīgas pakalpojuma izmaksas

Mēs nodrošinām ne tikai kvalitatīvu un ātru pakalpojumu, bet arī labāko cenu, lai jūs varētu saņemt pakalpojumu par pieņemamu cenu.

 
PAR UZŅĒMUMU
 

Mūsu kravas automašīni gaida 49 punktos

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kāda ir jūsu uzņēmuma darba pieredze?
Strādājam kopš 1997.gada un katru gadu mūsu darbinieki paaugstina savu kvalifikāciju.

Kā ar jums sazināties?
Vislabāk ir nosūtīt pieprasījumu pa e-pastu. Varat mums rakstīt latviešu, krievu vai angļu valodā.

Kāda informācija jānosūta, lai aprēķinātu izmaksas?
Iekraušanas un izkraušanas adrese, informācija par kravu vai transportlīdzekli, ja iespējams, foto.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aprēķinātu cenu?
Vidēji no 30 minūtēm līdz 1 darba dienai atkarībā no citu pieprasījumu daudzuma. Bet, ja jums ir ekspress piegāde, norādiet to pieprasījumā, atbilde tiks sniegta uzreiz.

VISI JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Pieprasīt cenu